انتخاب برگه

 آشنایی با روش های مهاجرت به اروپا در سال 2020

اگر به دنبال آشنایی با مهاجرت و روش های مهاجرت هستید حتما ما را دنبال کنید.

موسسه مهاجرتی به فردا بهترین راهکارها را به شما معرفی خواهد کرد .

در مهاجرت به کشورهای دیگر فرق بین ویزا، اقامت و تابعیت چیست؟

 باید گفت که هر روش مهاجرتی در دو دسته جای خواهد گرفت:

1- ویزا

2- اقامت

در واقع در هنگام مهاجرت به کشورهای دیگر ابتدا به شما ویزا و یا کارت اقامت داده خواهد شد نه پاسپورت پس به این نکته توجه داشته باشید. بنا براین از ابتدا امکان دریافت پاسپورت کشور مقصد وجود ندارد.

تعریف ویزا؟

ویزا برای یک انگیزه خاص و در زمان انتخاب شده صادر می شود. در طول مدت ویزا اما شما حق برخی از شهروندان آن کشور را ندارید. به عنوان مثال ، اگر ویزای دانشجویی دریافت می کنید ، باید بعد از اتمام تحصیل به وطن خود بازگردید یا ویزای خود را تبدیل کنید.

ویزای تحصیلی پس از شروع هرگز تجدید نمی شود. مگر اینکه ویزای خود را با هر ویزای دیگر (مثلاً ویزای کار) مبادله کنید. توجه داشته باشید که ویزای کار بعد از گذشت چند سال به طور کلی به اقامت تبدیل می شود.

آشنایی با اقامت؟

با استفاده از برخی جهات ، شما و خانواده ممکن است از ابتدا کارت اقامت (شهروندی) داشته باشید ، اما این اقامت به هیچ وجه دائمی نیست.

شما معمولاً پس از پنج سال از تاریخ اجازه اقامت زودگذر (TRP) می توانید برای اقامت همیشگی (PR) اقدام کنید.

مؤلفه مهم این است که با اقامت هر کشور (چه دائم یا موقت) ، شما از نظر حقوق شهروندی هیچ تفاوتی با شخص دیگری از ساکنان آن کشور ندارید. شما می توانید یک حساب بانکی باز کنید ، وام موسسه مالی دریافت کنید ، تحصیل رایگان ، خرید دارایی ، ماشین و غیره داشته باشید و مطمئناً مثل ویزا محدودیت خاصی ندارید.

یک نکته بسیار مهم: اگر کارت اقامت موقت یا دائمی را از یک کشور شنگن دریافت کنید ، به طور قانونی در تمام کشورهای عضو شینگن حق شهروندی دارید. به عنوان نمونه ، شخصی که اقامت موقت از اتریش دریافت کرده است می تواند از همان ابتدا در آلمان کار ، زندگی ، تحصیل ، افتتاح حساب و مواردی از این دست را انجام دهد.

آشنایی با تابعیت؟

پس از گذشت 3 تا 5 سال از صدور کارت اقامت دائمی (یعنی تقریباً هشت تا ده سال پس از اخذ اجازه اقامت موقت) ، شما می توانید برای گذرنامه پیگیری کنید. توجه کنید که برای گرفتن گذرنامه به طور معمول باید سوابق ، زبان ، قوانین مدنی و جغرافیای آن کشور را امتحان دهید، اما در صورت عدم قبولی، نگران نباشید، می توانید به هر تعداد که دوست دارید دوباره اقدام کنید.

پس تا اینجا فهمدیم که: اخذ ویزا معمولاً بسیار کم هزینه است و امکان دستیابی به آن به میزان زیادی در شرایط شخصی فرد متقاضی بستگی دارد (تحصیلات ، سن ، سابقه کار ، سطح زبان و غیره). گرفتن ویزا حداکثر راه حل مناسب برای افراد واجد شرایط است. اما افرادی که به دنبال روشهای مطمئن تری با شانس بیشتری هستند ، بهتر است از ابتدا به دنبال تکنیک هایی باشند تا بتوانند از ابتدا اقامت خود را دریافت کنند.

یک مشاوره رایگان و لذت‌بخش برای مهاجرت به اروپا!

موسسه مهاجرتی به فردا بهترین راهکارها را برای مهاجرت به اروپا در اختیار شما قرار خواهد داد. برای  دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09171741192 – 07136340554 – 09173725089

روش های اخذ اقامت اروپا:

مهاجرت به اروپا از طریق ثبت شرکت:

یکی از روش های مهاجرت به اروپا و گرفتن اقامت اروپا ثبت شرکت در یکی از کشورهای حوزه شنگن و یا اتحاتحادیه اروپا است که در هر کشوری دارای شرایط خاص خود است، اما بهترین گزینه در سال 2020، ثبت شرکت در کشورهای اسلواکی و لتونی است که موسسه مهاجرتی به فردا می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

شما می توانید با ثبت شرکت در اسلواکی  و لتونی برای خود و خانواده تان کارت اقامت دریافت کنید. با اخذ این اقامت شما می توانید در تمام کشورهای اروپایی عضو شنگن و اتحادیه اروپا زندگی، تحصیل و شغل راه اندازی کنید و در واقع با اخذ این اقامت شما اقامت کل اروپا را دریافت کرده اید.

مزایای ثبت شرکت در کشور لتونی و اسلواکی:

 • مالکیت 100 درصدی بدون نیاز به یک شریک محلی
 • دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای تجارت، تفریح و درخواست اقامت طولانی مدت
 • امکان درخواست اقامت دائم پس از ۵ سال
 • امکان درخواست پاسپورت یک سال بعد از اخذ اقامت دائم
 • امکان اخذ آسان ویزا برای کشورهای امریکایی و خارج از محدوده شنگن
 • امکان افتتاح حساب بانکی
 • امکان ثبت برند اروپایی
 • قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل منطقه شنگن

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت به مطالب زیر مراجعه کنید:

گرفتن اقامت لتونی و اقامت اروپا در کمتر از 3 ماه

گرفتن اقامت اسلواکی و اقامت اروپا در کمتر از 3 ماه

گرفتن اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلوکی

گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلوکی

مهاجرت به اروپا از طریق کار:

یکی دیگر از روش های مهاجرت به اروپا و گرفتن اقامت اروپا از طریق ویزای کاری و یا ویزای جستجوی کار می باشد که دارای شرایط خاصی می باشد که متقاضی باید آن شرایط را دارا باشد. در ادامه با این روش مهاجرتی آشنا خواهیم شد.

ویزای کار:

ویزای کار در کشورهای شنگن به افرادی داده می شود که باید چهار شرط اصلی داشته باشند:

1- حداقل مدرک تحصیلی یک دانشگاه ،

2- کار با ترجیحاً با بیمه تأمین اجتماعی (حداقل 2 سال)

3- گواهی  زبان

4- دعوتنامه کاری معتبر

بیشتر ویزای کار برای ایرانیان در اروپا به ترتیب در آلمان ، اتریش ، سوئد و فرانسه صادر می شود.

ویزای جستجوی کار:

هنگامی که شما تحصیلات دارید ، کار و تسلط به زبان دارید ، اما فقط دعوت شغلی ندارید ، می توانید ویزای کار را درخواست کنید. این روش معمولاً در آلمان و اتریش  و دانمارک انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با شرایط مهاجرت به اروپا از طریق کار به مطالب زیر مراجعه کنید:

ویزای کار در اتریش سال 2020

مهاجرت به اروپا از طریق کار

مهاجرت به اروپا از طریق کار

مهاجرت به اروپا از طریق تمکن مالی:

دیگر روش اخذ اقامت اروپا، مهاجرت به اروپا از طریق تمکن مالی است که می توانید از طریق اثبات تمکن مالی اقدام به اخذ اقامت کشورهای اروپایی کنید . موسسه مهاجرتی آریا مهاجر به فردا پیل بان می تواند در این زمینه نیز به شما کمک کند.

این نوع اقامت به کسانی اعطا می شود که منابع پولی بزرگی دارند و نمی خواهند در کشور مقصد کار کنند. تمایز اصلی در بین این رویکرد و سایر تکنیک ها این است که در روش تمکن مالی ، گرفتن اقامت اروپا بدون سرمایه گذاری امکان پذیر است ، و همچنین شما نیازی به انتقال مبلغ زیادی برای سرمایه گذاری یا خرید ملک ندارید.

پنج دسته از درآمد مناسب برای این روش می تواند موارد زیر باشد:

 • حقوق بازنشستگی
 • درآمدهای حاصل از اجاره املاک
 • درآمدهای حاصل از سود سپرده بانکی
 • درآمدهای حاصل از سود سهام
 • درآمدهای حاصل از کسب و کار

حداقل درآمد مطلوب را می توان از یک یا بیشتر ازروش های فوق دریافت کرد. برای احراز آنها، ارائه مدارک موثق از منابع رسمی و معتبر مانند فیش حقوقی، گواهی بانکی، اجاره نامه و… الزامیست.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با شرایط مهاجرت به اروپا از طریق تمکن مالی به مطالب زیر مراجعه کنید:

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی در سال ۲۰۲۰

یک مشاوره رایگان و لذت‌بخش برای مهاجرت به اروپا!

موسسه مهاجرتی به فردا بهترین راهکارها را برای مهاجرت به اروپا در اختیار شما قرار خواهد داد. برای  دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09171741192 – 07136340554 – 09173725089

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری:

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری نیز یکی دیگر از روش های معمول و جذاب برای گرفتن اقامت اروپا می باشد. شما می توانید با سرمایه گذاری مناسب در کشورهای اروپایی برای خود و خانواده خود اجازه اقامت کسب نمایید.

موسسه مهاجرتی به فردا با کمک وکلای مجرب اروپایی به شما در تسهیل این روش کمک خواهد کرد.

در این روش شما با سرمایه گذاری کافی در موارد زیر می توانید درخواست اقامت کنید:

 •  خرید ملک
 •  خرید سهام
 •  خرید اوراق قرضه
 • سپرده بانکی

کشورهایی که به این روش مجوز اقامت صادر می کنند شامل: یونان، آلمان، اسپانیا، مجارستان، فرانسه وایتالیا هستند.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با شرایط مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری به مطالب زیر مراجعه کنید:

گرفتن اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری با شرایط سال 2020

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک:

یکی دیگر از روش های گرفتن اقامت اروپا، مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک است. این روش که نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود به دلیل جذابیت خود دارای طرفداران زیادی است.

در ادامه با روش خرید ملک در اروپا آشنا خواهیم شد.

طبق قانون کشورهای اروپایی هر تبعه خارجی می تواند با خرید ملک تا زمانی که در تملک متقاضی باشد اقدام به دریافت اقامت اروپا  نماید و تا زمانی که ملک در اختیار و تملک متقاضی باشد این اقامت نامه قابل تمدید است.

لازم به ذکر است که علاوه بر مزایای زیاد این روش، با داشتن این اقامت شما می توانید برای سایر روش های مهاجرتی، از طریق سفارتخانه های آن کشورها به مراتب سریعتر و آسان تراقدام کنید.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با شرایط مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک به مطالب زیر مراجعه کنید:

گرفتن اقامت یونان از طریق خرید ملک در سال 2020

اقامت ترکیه با خرید ملک با شرایط سال ۲۰۲۰

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل:

این مشهورترین راه برای مهاجرت به اروپا در بین جوانان  است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که شرایط سنی ، تسلط بر زبان و معدل مناسب برای واجد شرایط بودن برای این ویزا را برآورده کنید.
گرفتن ویزای تحصیلی در اروپا بسیار دشوار و پرهزینه تر از کشورهای آمریکا، استرالیا و کانادا است. شانس شما بیشتر خواهد شد اگر بدانید چه کاری را باید انجام دهید پس با مشاوره با موسسه مهاجرتی به فردا شانس خود را برای دریافت این نوع اقامت بیشتر کنید. اکثر متقاضیان ویزای تحصیلی به دلیل مشکل در مدارک تحصیلی رد می شوند.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با شرایط مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل به مطالب زیر مراجعه کنید:

شرایط تحصیل در اسلواکی سال 2020

اگر می خواهید در اروپا تحصیل کنید اما سطح زبان شما بیش از حد نیست ، می توانید در برخی از کشورهای اروپایی دوره زبان را طی کنید. این راهی کوتاه و ایمن برای ورود به اروپا است. پس از اتمام دوره زبان ، می توانید ویزای خود را به هر ویزای دیگر (به عنوان مثال ، دانشگاهی) در اروپا تبدیل کنید بدون اینکه به نیاز باشد به کشور خود مراجعه کنید. این تکنیک در حال حاضر در مجارستان و فرانسه استثنایی است (2020).

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل

یک مشاوره رایگان و لذت‌بخش برای مهاجرت به اروپا!

موسسه مهاجرتی به فردا بهترین راهکارها را برای مهاجرت به اروپا در اختیار شما قرار خواهد داد. برای  دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

09171741192 - 07136340554 - 09173725089

0 دیدگاه