انتخاب برگه

موسسه مهاجرتی آریا مهاجر به فردا پیل بان

موسسه مهاجرتی آریا مهاجر به فردا پیل بان ارائه دهنده خدمات ویزا و مهاجرت به اروپا در شیراز بوده که در زمینه انجام امور حقوقی بین المللی ثبت شده است .

این موسسه مهاجرتی با مدیریت آقایان خلیل پیل بان و محسن پیل بان اداره می گردد. به فردا (Company B.R.S Pilban.S.R.O) در پایتخت کشور اسلواکی در شهر زیبای براتیسلاوا ثبت شده است و دارای نمایندگی می باشد.

این موسسه مهاجرتی و حقوقی توسط جمعی از وکلای مجرب و رسمی اتحادیه اروپا تاسیس شده و توانسته در این زمینه سابقه درخشانی از خود به نمایش بگذارد.

 

دفتر مهاجرتی شیراز
اخذ اقامت اروپا

هدف اصلی موسسه به فردا، کمک به شما متقاضیان برای اخذ اقامت اروپا به بهترین شکل ممکن است.

دفتر مهاجرتی شیراز

موسسه مهاجرتی به فردا با داشتن نمایندگی رسمی در اتحادیه اروپا بدون واسطه به شما در خصوص دریافت اقامت اروپا در شیراز کمک خواهد کرد  و این ممکن نخواهد بود جز با داشتن وکلای مجرب و با تجربه در اروپا! متاسفانه موسسات مهاجرتی زیادی در ایران در حال ارائه خدمات مهاجرتی هستند اما از دانش و یا نیروی مناسبی برخوردار نبوده و این به متقاضیان مهاجرت ضرر و زیان خواهد رساند.

هدف ما

ما با آشنایی با تمام شرایط و روش های قانونی و با کمک وکلای خود در ایران و اروپا به شما بهترین روش ها را ارائه خواهیم داد و در تمام مراحل و شرایط کنارتان هستیم تا بتوانید یک مهاجرت خوب و دلچسب و قانونی داشته باشید.

نگاه ما

نگاه موسسه مهاجرتی آریا مهاجر به فردا تبدیل شدن به بهترین موسسه مهاجرتی در ایران است و به همین دلیل تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات در شیراز در خصوص خدمات مهاجرت و اخذ اقامت اروپا خواهد نمود.

خدمات اقامت دائم

خدمات اقامت موقت

تعداد مشاوره ها

مشاوره سودمند

دفتر مهاجرتی شیراز به فردا توانسته سابقه درخشانی در زمینه ارائه مشاوره های کارآمد به مشتریان خود به دست آورد. منتظر تماس شما هستیم.

خدمات موسسه مهاجرتی به فردا

موسسه مهاجرتی آریا مهاجر به فردا در خصوص اخذ اقامت اروپا خدمات زیر را به متقاضیان عزیز ارائه می دهد.

اخذ اقامت کشورهای حوزه شنگن

گرفتن اقامت موقت و دائم کشورهای حوزه شنگن و اتحادیه اروپا توسط وکلای مجرب اروپایی

ارائه مشاوره برای زنگی در اروپا

ارائه مشاوره برای زندگی در اروپا همراه با آمارهای به روز جهت دست یافتن به دید کلی  برای زندگی در اروپا

مشاوره حقوقی و انجام امور حقوقی در اروپا

ارائه انواع مشاوره های حقوقی و انجام تمامی امورات حقوقی بین المللی همچون قراردادها و دعاوی در اروپا توسط وکلای محلی اروپا

مشاوره سرمایه گذاری و تجارت در اروپا

دفتر مهاجرتی به فردا به شما بهترین روش های سرمایه گذاری در اروپا  و امور قرار دادی در اروپا توسط وکلای اروپایی ارائه خواهد داد.

مشاوره و خرید ملک در اروپا

انجام امور مشاوره و خرید ملک در اروپا توسط وکلای مجرب و ارائه بهترین روش های سرمایه گذاری

مشاوره کار در اروپا

ارائه مشاوره جهت کاریابی و اشتغال در کشورهای شنگن و اتحادیه اروپا

در ارتباط باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما درشیراز در ارتباط باشید ما همواره پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود همراه همیشگی شما هستیم.