انتخاب برگه

گرفتن اقامت اتریش و اقامت اروپا

اخذ اقامت اتریش از طریق خرید ملک در اتریش ، تمکن مالی در اتریش ، ثبت نام شرکت در اتریش و کار در اتریش امکان پذیر است.

اتریش کشوری امن محسوب می شود. ثبات پولی ، سیاسی و اجتماعی اتریش ، آن را به یک کشور جذاب تبدیل کرده است.

اتریش یکی از اعضای شنگن و کشوری اروپایی است و به صورت های مختلف امکان دریافت اقامت اتریش وجود دارد برای آشنایی بیشتر با موسسه مهاجرتی به فردا همراه باشید.

 

موسسه مهاجرتی به فردا برای گرفتن اقامت اروپا و کشور اتریش همیشه در کنار شما خواهد بود.

درباره اتریش بیشتر بدانیم:

اتریش از لحاظ فرهنگی ثروتمند است و از مدتها قبل پایتخت فرهنگی اروپا بوده است. این امر در معماری، ادبیات، نگارگری و موسیقی گامهای چشمگیری داشته است.

اتریش با استفاده از برپایی برنامه های موسیقی، نمایش فیلم و نمایشگاه کتاب در کشورهای مختلف، فرهنگ غنی خود را معرفی و اشاعه داده است.لینس در سال 2009 به عنوان پایتخت فرهنگی قاره اروپا شناخته شده است.

بر اساس قوانین و مقررات کشور اتریش، تابعیت یا اقامت دائم اتریش پس از ده سال اقامت به متقاضی داده می شود.

 اتریش در تاریخ 1 ژانویه 1995 به اتحادیه اروپا پیوست. اتریش یا جمهوری اتریش در مرکز اروپا است. پایتخت اتریش وین است. اتریش با آلمان و جمهوری چک در شمال هم مرز است ، اسلواکی و مجارستان از شرق. از جنوب با ایتالیا و اسلوونی مرز دارد و از غرب به سوئیس و لیختن اشتاین. 98٪ از جمعیت اتریش به زبان آلمانی صحبت می کنند.

اتریش به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی ، دارای هوای متنوعی ، فضاهای بی تجربه و منظره های خیره کننده است.

آب و هوای این کشور کوهستانی است و کوههای آن برای افرادی که علاقه مند به کوهنوردی و اسکی هستند بسیار مناسب است. میانگین دمای یخبندان بین صفر تا -10 درجه سانتیگراد و در فصل تابستان بین 20 تا 30 درجه سانتیگراد است.

روش های دریافت اقامت اتریش

موسسه مهاجرتی به فردا بهترین روش های دریافت اقامت اتریش را به شما معرفی خواهد کرد با ما همراه باشید

گرفتن اقامت اتریش از طریق کار

یکی از راه های اقامت در اتریش از طریق کار است. از سال 2011 ، کارت قرمز- سفید – قرمز برای مهاجران از خارج از اروپا که برای کار به اتریش مهاجرت می کردند ، صادر شد. در کشورهای اروپایی ، به منظور اینکه بتواند ویزای کاری را بدست آورد ، ابتدا باید شغلی را از کارفرمای آن کشور تهیه کنید ، اما عنصری که اتریش را متمایز می کند این است که شما دیگر لزوماً نیازی به فعالیت ندارید. اما در صورت به دست آوردن امتیاز مورد نظر در سیستم امتیازدهی ، می توانید یک ویزای 6 ماهه برای جستجوی کار بگیرید. بنابراین برای اخذ ویزای کاری اتریش و کارت اقامت قرمز سفید قرمزاتریشی دو روش وجود دارد.

روش اول: گرفتن اقامت کاری اتریش از طریق پیشنهاد کار (Job Offer)

برای دستیابی به ویزای کاری اتریشی با یک پیشنهاد فعالیت، باید شما شغل خود را به مدت 6 ماه در اروپا تبلیغ کنید و اگر شخصی پیدا نشد به شما ویزای کار می دهند. کارت اقامت 24 ماهه قرمز سفید قرمز به شما اعطا خواهد شد.

روش دوم: گرفتن اقامت کاری اتریش از طریق ویزای جستجوی کار (Job Seeker)

مهاجران تحصیل کرده و دارای توانایی های ویژه می توانند به مدت شش ماه در اتریش بمانند ، حتی بدون پیشنهاد کار ، و به دنبال کار بگردند. داوطلبانی که حداقل 70 امتیاز را به عباراتی از تحصیلات، تخصص ، تجربه کار ، مهارت زبان و سن وغیره در اتریش کسب می کنند می توانند ویزای کاری یا فعالیت خود را بدست آورند. اگر کسی در یافتن یک کار مرتبط با زمینه تخصص خود در این مدت 6 ماه موفق شود ، می تواند برای اقامت در اتریش به کارت اقامت 2 ساله قرمز-سفید- قرمز اتریشی دست یابد ، که امکان تمدید دارد.

دریافت اقامت اتریش به روش سرمایه گذاری:

اتریش به دلیل داشتن نیروی ماهر و توانمند از کارگران ، زیرساخت های قوی و کنترل عمومی کارآمد ، یک بستر عالی برای راه اندازی دفاتر شرکت ها است. اتریش چهارمین اقتصاد بزرگ است. اتریش به دلیل تمرکز ویژه در حوزه بیوتکنولوژی و مشاغل بزرگ دارویی ، در موضوع داروسازی تجربی فعال دارد .

سرمایه گذاران در اتریش که شرایط را دارا می باشند ، کارت قرمز-سفید-قرمز به دست می آورند. کارت قرمز سفید قرمز ترکیبی از اجازه کار و اجازه اقامت است. مزایای مختلف سرمایه گذاری در اتریش شامل امنیت و تعادل سیاسی، و روابط خوب بین کارگران و کارفرمایان و اعتصابات اندک می باشد. پایین بودن مالیات و کاهش مناسب مالیات دلیل اصلی دیگری برای سرمایه گذاری در اتریش است. راهکارهای سرمایه گذاری در اتریش و اخذ مجوز اقامت در اتریش در زیر آمده است.

از طریق ثبت شرکت در اتریش زندگی کنید

یکی از راه های سرمایه گذاری در اتریش ، ثبت نمودن یک شرکت در اتریش است. در این روش ، شما باید برنامه و ایده خود را به اداره کار اتریشی ارائه دهید ، و ایده شما از لحاظ استراتژی بازاریابی  و از نظر اقتصادی ارزشمند و سودمند است مورد بررسی قرار می گیرد. متأسفانه ،  10٪ از طرح های ارائه شده مجاز می شوند ، بنابراین گرفتن کارت قرمز سفید قرمز بسیار دشوار است.

انواع مختلف شرکت ها در اتریش شامل  شرکت مسئولیت حقوقی محدود، شرکت سهامی خاص و تشکیلات شرکتی طبق قانون اروپا است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت یک شرکت در اتریش به شرح زیر است.

  • تعیین نام شرکت
  • فرم ثبت شرکت را در اتریش پر کنید
  • اسکن گذرنامه همه سهامداران و مدیر عامل
  • طرح توجیه اقتصادی
  • سند مالکیت و چاپ حساب مؤسسه مالی متقاضی
  • کپی از مدرک تحصیلی
  • وکالتنامه باید توسط متقاضی امضا شود

از طریق خودیاری در اتریش بمانید

 اقامت خود حمایتی در اتریش نیاز به داشتن تمکن مالی بسیار خوب در کشور خود و اثبات این که می توانید بدون کار کردن هزینه مسکن خود را در اتریش جبران کنید. این امر به ویژه در موارد متقاضیان چهل سالگی و بالاتر و افراد بازنشسته توصیه می شود ، زیرا این فرد در حال حاضر اجازه کار در اتریش را نخواهد داشت. در این مورد از سرمایه گذاری در اتریش ، باید ثابت کرد که یک نفر در کشور خود در ماه 2500 تا 3000 یورو درآمد دارد تا بتواند یکسال هزینه های سکونت در اتریش را پرداخت کند ، که این امر مستلزم اثبات اقتصادی است. علاوه بر این ، متقاضی باید نشان دهد که برای هر یک از اعضای خانواده و کودک زیر 18 سال 22000 یورو در حساب بانکی دارد تا بتوانید از اقامت اتریش استفاده کنید. در این راه ، شما برای چند سال مجاز به کار نیستید ، اما به شما اجازه داده می شود که یک کارآفرین باشید، ثبت شرکت کنید و تحصیل کنید. در این تکنیک ابتدا یک اقامت یکساله، سپس اقامت سه ساله و سپس اقامت شش ساله به شما اعطا می شود ، پس از آن پس از اقامت شش ساله به شما پاسپورت اتریشی داده می شود.

اقامت در اتریش از طریق ثبت شرکت و بلوکارت

یکی از روش های محبوب برای اخذ بلوکارت اتریش و اتحادیه اروپا، ثبت شرکت و استخدام همسر در شرکت ثبت شده می باشد. این روش بر اساس مسائل حقوقی طراحی شده است و با به کار گیری تخصص یک وکیل کارآموزده قابل انجام می باشد.

خدمات به فردا برای ثبت شرکت در اتریش:

موسسه مهاجرتی به فردا برای گرفتن اقامت اروپا و کشور اتریش همیشه در کنار شما خواهد بود و خدمات مختلفی همچون مشاوره برای ثبت شرکت در اتریش، انجام امورات حقوقی ثبت شرکت در اتریش توسط وکلای مجرب و رسمی ما، افتتاح حساب بانکی حقوقی از طریق ثبت شرکت در اتریش، تهیه ملزومات مورد نیاز شغلی از جمله دفتر، تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور اتریش، دریافت اقامت برای مدیر عامل و خانواده وی و تمدید اقامت و ارائه مدارک و دفاتر قانونی و هر گونه مشاوره لازم در خدمت شماست.