انتخاب برگه

گرفتن اقامت اسلواکی و اقامت اروپا در کمتر از 3 ماه

اسلواکی یکی از اعضای شنگن و کشوری اروپایی است و به صورت های مختلف امکان در یافت اقامت اسلواکی وجود دارد از جمله آن ثبت شرکت در اسلواکی است.

شما بعد از 5 سال اقمت موقت قادر خواهید بود برای اقامت دائم اقدام کنید.

یکی از راهکارهای اخذ اقامت، ثبت شرکت می باشد که به فردا این کار را برای شما انجام خواهد داد. برای آشنایی بیشتر با این روش با ما همراه شوید.

 

موسسه مهاجرتی به فردا برای گرفتن اقامت اروپا و کشور اسلواکی همیشه در کنار شما خواهد بود.

درباره اسلواکی بیشتر بدانیم:

اسلواکی کشوری در اروپای مرکزی است. پایتخت آن شهر براتیسلاوا است. این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش، از شمال با لهستان، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان هم مرز است.

 شهرت این کشور دراروپای مرکزی با جمعیت پنج میلیون نفری به مراکزتفریحی آن است.

 اسلواکی با دارا بودن جذابیتهای طبیعی و اجتماعی مانند تعداد بسیارى از زیبا و دیدنی ترین چشم اندازها دراروپا، شهرها و شهرک های تاریخی، قصرهای افسانه ای و خانه های اربابی، کوه های بزرگ، دشت ها و رودخانه ها، غارهای زیبا، پاتوق های چشمه های آب معدنی و با فرصت های تفریحی فوق العاده و مردم خوش برخورد و خونگرم، کشوری مناسب برای زندگی به شمار می آید.

اسلواکی از ماه می سال ۲۰۰۴ به اتحادیه اروپا پیوست.محیط حقوقی و تجاری اسلواکی مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا ساخته شده است.

مردم اسلواکی در میان ۵ کشور نخست اتحادیه اروپا قرار دارند که حداقل به دو زبان تسلط دارند.

اکثر جوانان دارای تحصیلات دانشگاهی و مسلط به زبان انگلیسی هستند.همچنین سومین کشور در زمینه بالاترین سرعت دسترسی به اینترنت در جهان از آن این کشور می باشد.

امنیت بالای اجتماعی در کنار زیرساختهای شهری و خدمات رفاهی با استانداردهای اتحادیه اروپا و تمایل دولت آن؛ زمینه مهاجرت به این کشور را برای علاقه مندان فراهم کرده است.

مزایای ثبت شرکت در کشور اسواکی:

شما می توانید با ثبت شرکت در اسلواکی برای خود و خانواده تان کارت اقامت دریافت کنید. با اخذ این اقامت شما می توانید در تمام کشورهای اروپایی عضو شنگن و اتحادیه اروپا زندگی، تحصیل و شغل راه اندازی کنید و در واقع با اخذ این اقامت شما اقامت کل اروپا را دریافت کرده اید.

چه شرایطی برای اخذ اقامت اسلواکی لازم است؟

همان طور که اطلاع دارید اخذ اقامت دیگر کشورهای اروپایی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار است. اما قوانین اخذ اقامت اسلواکی آسانتر بوده و مدارک اخذ اقامت را به راحتی می توانید تهیه کنید.

مدارک مورد نیاز اخذ اقامت اسلواکی چیست؟

داشتن پاسپورت، گواهی سوءپیشینه برای افراد بالای 18 سال و تمکن مالی حداقل 100 میلیون تومانی و همچنین سند ازدواج افراد متاهل برای ثبت شرکت در اسلواکی کافی است.

آیا ثبت شرکت و اخذ اقامت موقت در اسلواکی منجر به اقامت دائم نیز می شود؟

بله بعد از 5 سال از اخذ اولین کارت اقامت موقت، اقامت دائم برای شما و خانواده شما صادر خواهد شد.

شرایط تمدید اقامت اسلواکی چیست؟

شما با پرداخت مالیات به مقدار سالیانه 3200 الی 3500 یورو و در صورت نداشتن جرائم کیفری در حوزه اروپا اقامت شما تمدید می شود.

در چه زمانی برای گرفتن پاسپورت می توان اقدام کرد؟

بعد از دو سال از اقامت دائم شما پاسپورت برای شا صادر خواهد شد. که در این صورت خواهید توانست به 169 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید. پاسپورت اسلواکی جز 10 پاسپورت برتر دنیا می باشد.

هزینه اجاره مسکن و زندگی در اسلواکی چقدر است؟
هزینه اجاره مسکن در اسلواکی بسیار پایین و ارازان تر از دیگر شهر های اروپایی است و در حدود ماهیانه 450 الی 550 یورو برای یک خانواده 3 نفره می باشد. هزینه زندگی کمتر از 500 الی 600 یورو می باشد.